— NÁPOJE —

nabídka vybraných nápojů 

TANKOVÉ STAROBRNO 11°

TANKOVÉ STAROBRNO k vám vozíme rovnou z pivovaru. Po celou dobu transportu je zamezeno přístupu vzduchu a je zachována optimální stálá teplota max. 4 °C tak jako v ležáckých sklepích. Díky této technologii, úsilí a péči, které pivu věnujeme, můžete ochutnat nepasterizované tankové Starobrno v té nejvyšší kvalitě a nejčerstvější chuti právě tady a teď. Pivo čepované z pivních tanků poskytuje maximální možnou kvalitu.

TANKOVÉ CHUTNÁ NEJLÍP

  • přímo z ležáckých skladů
  • skladované o stálé teplotě 2 - 3 °C
  • nepasterizované
  • nejvyšší kvalita
  • čerstvé
  • nejlepší chuťBRNĚNSKÁ 11°

ŽIVÉ NEPASTERIZOVANÉ NEFILTROVANÉ PIVO

"Dal jsem si za cíl uvařit poctivou jedenáctku, která osloví a udělá radost. Vařím ji klasicky na dva rmuty, přidávám žatecký chmel, slady odebírám z domácích sladoven. Pivo kvasí sedm dní a následně leží (dozrává) až 4 týdny při teplotě 1 - 2 °C, čímž se chuťově zakulatí, získá ten správný buket a postupně se nasytí přírodním kysličníkem uhličitým. Tohle pivo poznáte i poslepu: prostě jen ponořte rty do husté smetanové pěny, která spolu s dokonalým řízem jsou tou pravou tečkou za dlouhým výrobním procesem nefiltrované Brněnské 11."Mrs.Rose CAFFE je ojedinělá směs těch nejlepších arabik z Jižní Ameriky. Je to vrcholný produkt pro opravdové znalce kávy. 6 druhů arabik se míchá v pražírně v Trentu na severu Itálie. Všechny produkty jsou velmi luxusně baleny se secesním designem.
Kusmi tea je 150 let tradice a prvotřídního řemeslného zpracování. Stále tajné receptury Pavla Kusmichoffa jsou svými kombinacemi a unikátními ingrediencemi zcela ojedinělé na trhu s čaji. Všechny sáčky jsou vyrobeny z kukuřičných vláken nebo z mušelínu.